جزئیات خبر


مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان مرکز دامغان:

تخصیص تسهیلات مالی توسط آستان قدس، آبادانی موقوفات را در پی خواهد داشت

تخصیص تسهیلات مالی توسط آستان قدس، آبادانی موقوفات را در پی خواهد داشت
1396/9/26

مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان گفت: با عنایت ویژه مسئولان خدوم آستان قدس رضوی در مشهد و تخصیص تسهیلات مالی، امکان رشد و آبادانی بیش از پیش موقوفات به ویژه پروژه‌ها و مجتمع‌های در دست اقدام و در حال فعالیت، فراهم می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مهندس رضا حقدادی در دیدار با آیت‌الله حاج سید محمود ترابی از علمای برجسته استان سمنان، با اشاره به اهمیت وقف، صیانت و آبادانی، آن را اقدامی بسیار مهم و با ارزش برشمرد و بیان کرد: در این زمینه در شهرستان دامغان که بیشترین موقوفات حضرت رضا(ع) را در استان سمنان دارد، فعالیت‌های بسیار زیادی صورت گرفته است که به امید خدا استمرار خواهد یافت و به ثمرات بسیار خوبی منتج خواهد شد.
ترابی نیز انتساب به امام هشتم(ع) را افتخاری بسیار بزرگ برای این موسسه دانست و افزود: حضرت رضا(ع) خود پشتیبان کسانی که مخلصانه کار می‌کنند، است.
در این دیدار همچنین حقدادی، گزارشی از وضعیت موقوفات در استان و شهرستان دامغان و نیز فعالیت‌های در دست اقدام موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان ارائه کرد.
وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی، خدماتی و رفاهی صورت گرفته توسط این موسسه، گفت: موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان، فعالیت‌های ارزشمندی را در این زمینه از جمله کمک‌های مالی به کاروان زیارتی، برگزاری مراسم سوگواری در روستای موقوفه برم در دهه آخر صفر و... انجام داده است.
385-96

نظر شما